preklady Námestovo 👉preklady v Námestove 👉prekladatelia v Námestove 👉expresné preklady 👉prekladateľský blog 💎ANGLINO.EU
spoľahlivé preklady v Námestove - anglický a nemecký jazyk 📘prekladateľská prax v Námestove
0948 117 111
📧 fluency@fluency.sk
PON - PIA 9:00 - 17:00

Preklad diplomu - Námestovo

Ako si zabezpečiť preklad diplomu z/do anglického alebo nemeckého jazyka?

Prečítajte si náš blog ohľadne prekladov školských diplomov a ich náležitostí.

Preklad diplomu do anglického alebo nemeckého jazyka

V rámci prekladov školských diplomov si môžete zvoliť medzi dvoma typmi overenia prekladov a to je firemný odborný preklad alebo úradný preklad. Tieto preklady sú obsahovo rovnaké, avšak overené sú iným spôsobom. Firemný preklad diplomu obnáša pečiatku od prekladateľskej firmy, zatiaľ čo úradný typ prekladu diplomu je ošetrený zviazaním a má tzv. okrúhlu pečiatku od úradného prekladateľa.
Pri prekladoch diplomov Vám vo väčšine prípadov postačí firemný preklad. Zahraničné podniky, firmy alebo vzdelávacie inštitúcie tento typ overenia prekladu od prekladateľských firiem akceptujú.
V istých prípadoch je samozrejme potrebný úradný preklad. Deje sa tak najmä v prípade, že sa chystáte predložiť Váš preklad diplomu na štátny úrad alebo súd. V tomto prípade zvážte radšej výber úradného prekladu.

Preklad diplomu z anglického alebo nemeckého jazyka

Pri opačnom smere prekladu a teda v smere z cudzích jazykov (anglický alebo nemecký) do slovenského jazyka platí to isté: vyberáte si z vyššie uvedených dvoch typov prekladov. Podobne platí aj to, že obsahovo sa nijako nelíšia, rozdiel je len v overení daného prekladu diplomu.
Vo veľkej miere tu platí, že firemný preklad akceptujú firmy, organizácie, inštitúcie, ale aj niektoré oficiálne orgány, ktoré nepožadujú úradne overený status daného diplomu.
Klientom avšak odporúčame sa dopredu informovať na mieste, kde sa chystajú preklad diplomu odovzdať, aký typ overenia prekladu sa požaduje.
Pokiaľ potrebujete firemný preklad Vášho diplomu z/do anglického alebo nemeckého jazyka, veľmi radi Vám s ním pomôžeme v agentúre FLUENCY a to už od 2 hodín dodania Vášho prekladu. :)