preklady Námestovo 👉preklady v Námestove 👉prekladatelia v Námestove 👉expresné preklady 👉prekladateľský blog 💎ANGLINO.EU
spoľahlivé preklady v Námestove - anglický a nemecký jazyk 📘prekladateľská prax v Námestove
0948 117 111
📧 fluency@fluency.sk
PON - PIA 9:00 - 17:00
⏴späť na prekladateľský blog

Zálohovanie prekladov - Námestovo

Ako zálohujeme naše preklady pre klientov vo FLUENCY?

V tomto blogu si vysvetlíme stručne spôsob uschovávania našich prekladov, tak aby mali k nim klienti prístup aj s určitým odstupom času po zrealizovaní objednávky prekladu.
Za určitých okolností má svoje miesto aj fyzická verzia prekladu, avšak v tomto blogu by sme Vám radi predostreli ďalšiu z výhod online prekladov z FLUENCY a tou je nielen ich udržateľnosť ale najmä flexibilný prístup k prekladu a zachovanie dostupnosti prekladu aj v dlhšom horizonte času po zrealizovaní objednávky.
Neraz sa nám totižto už stalo, že klientom sa "niekde stratil" nami dodaný preklad. To však nie je problém, keďže jednou z mnohých výhod agentúry FLUENCY je aj zálohovanie prekladov na našom firemnom Cloud-e, ktorých predstavuje nielen veľmi flexibilný spôsob zálohy ale rovnako spĺňa aj najprísnejšie bezpečnostné parametre.
Zákazníkov ponúkame opätovne dodanie kópie prekladu na vyžiadanie, a to aj po zrealizovaní a doručení pôvodnej objednávky prekladu. Táto možnosť je u nás vo FLUENCY otvorená oficiálne až do lehoty 12 mesiacov po dodaní prekladu, ale veľakrát nad rámec oficiálnej ponuky a garancie - kópiu prekladu vieme dohľadať aj po uplynutí tejto lehoty.
Aj tento spôsob uchovávania našej prekladateľskej práce nachádza u viacerých klientov ocenenie, pretože áno - môže sa predsa stať každému, že preklad sa jednoducho niekde "stratí".. :)

Najčastejšie uchovávame kópie zrealizovaných prekladov v týchto formátoch:

🗸 formát dokumentu: DOC - kópiu prekladu vieme doručiť a to bez firemného overenia
🗸 formát dokumentu: PDF - kópiu prekladu vieme doručiť na email a to aj s firemným overením